KONST / Litografier / Färglitografi 7462080
nr 746 2080
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Färglitografi, Monica Sahlin (f. 1948), "katt i skål", 11/360, signerad, motivets mått: 29x38
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:19:57
10/3 19:29:13
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin